UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Кроп-топи — можливість бути модним тут і зараз

Кроп-топи — можливість бути модним тут і зараз

Ох, літо-літечко, що ж ти цього року таке жарке? Приходиться діставати важку артилерію із шафи: короткі шорти, топи та легенькі блузки, бо витримати таку спеку просто неможливо. Потихеньку заповітні зустрічі з друзями на каву стають тягарем, катання на великах змушують нервово сіпатися око, а маршрутки та автобуси перетворилися на каторгу. Вихід є! Ми запускаємо у продаж річ, що врятує дівчат від палючого сонця та можливо від одинокої старості з декількома котами, — це кроп-топи. Пропонуємо випити холодний лимонад та зарядитися енергією, бо розмова буде серйозною.

Цінуй минуле — одягай кроп-топи сьогодні

Усе частіше на вулицях можна зустріти дівчат, що одягають короткі топи. Моя бабуся часто повторює, що це виглядає, ніби вони забрали одяг у своїх молодших братів або сестер, але ці люди старшого покоління нічого не розуміють у сучасній моді. Проте напрошується запитання: чому наші бабусі не знають про кроп-топи, адже це камбек з їхньої молодості. Популярним став цей елемент гардеробу ще в 50-х роках минулого століття. Уже в 60-х роках дівчата могли похвалитися пласким животиком, бо жіночі кроп-топи стали на декілька сантиметрів коротшими.

80-90-ті стали справжнім «бумом»! Кроп-топи почали носити Мадонна, Крістіна Аґілера та Брітні Спірс. Усі тодішні підлітки дивилися на кумирів і уявляли себе у їхньому одязі. А мріяти було про що: всесвітні дизайнери почали шити кроп-топи для своїх показів, одягали у них зірок і гралися з текстурами.

Після швидкого злету почалося стрімке падіння. Кроп-топи втратили свою популярність на 20 років. І у 2014-2015 роках знову стали модними та практичними. Добре, що колишня мода повертається і ми можемо насолодитися цим варіантом одягу сьогодні. А насолоджуватися є чим!

Що так приваблює дівчат?

Любительки одягати мінімум одягу в таку жарку погоду, ненависниці спеки та просто ті, хто готові показати себе у всій красі, кроп-топ на літо — ідеальний варіант «перенести» ці дні. Крім того, це хороший привід показати, наскільки ви схудли під час карантину, та «легенько» натякнути подругам, що ви потребуєте компліментів і похвали.

Боїтеся, що кроп-топи не для вас і їх нікуди буде одягнути? Ох, готові вас запевнити в протилежному. Вони прекрасно вписуються в щоденний гардероб будь-якої дівчини: їх можна одягнути разом з класичним піджаком на роботу, із спідницею на свято та просто разом з джинсами на фестиваль (як добре, що ми відходимо від тенденції «класичний одяг тільки з класичним, а спортивний — зі спортивним»).

Чарівна паличка в індустрії моди

Розібралися з перевагами, тепер поговорімо про вибір магазину для купівлі. Ми тут знаємо такий прикольний інтернет-магазин, який починається на «NU» і закінчується на «SHO». Маєте які-небудь здогадки? Ага, вгадали! Звичайно, кожна жаба своє болото хвалить, але у цьому випадку в нас є кілька резонних аргументів, які дають нам фору. Порівнявши екземпляри з інших магазинів, ми дійшли висновку, що наша команда робить все правильно! Адже де ви знайдете місце, у якому краще дбають про клієнтів?

От серйозно, посудіть самі: тестуємо наші товари, перш за все, на собі, якщо є недоліки, то виправляємо, та пропонуємо найкраще вам. А головне — це доступність для будь-кого. Адже дозволити купити наші кроп-топи може кожний. 100 % бавовни подарують вам легкість та не будуть парити ваше тільце влітку. Крім того, не забуваємо про онлайн-конструктор, який допоможе створити унікальний кроп-топ з написом або принтом.  

Кроп-топ хоч і нове слово для українців, але є популярним не одне покоління. Стильна Мадонна, красива Аґілера та, звичайно, неперевершена ви — головні амбасадори цього одягу. Як вам така перспектива?

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!