Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Комікси українською мовою – що може бути краще?

Комікси українською мовою – що може бути краще?

Агов, фанате Марвелу, ми ж сподіваємося, ти вже оглянув наш асортимент крутих коміксів і книжок? Ще ні? Ух, у Кіновсесвіті плаче один Логан… Не засмучуй старого друга, тому що він чекає на зустріч. Ну а якщо серйозно, то NU SHO готові порадувати гарячими новинками не тільки людей, що виросли на фільмах про Людей Ікс, але й тих, хто фанатів від Черепашок ніндзя чи Людини-павука. На додачу, у нас ви знайдете нову категорію, яку нещодавно нам підказало серце запустити для справжніх поціновувачів корейської культури, — манга. Щось зацікавило? Тоді… ні, не поспішайте купувати. Спочатку розберімо детально наявну продукцію.

Не коміксами єдиними, або що ще можна почитати у вільний час

Як давно ви щось читали? Ні, ми маємо на увазі не повідомлення з телефону або країну походження на пляшці дорогого вина, а справжні видання! Не пам’ятаєте? Тоді пропонуємо почати з приємної подорожі світом літератури українською мовою. Так, вона не завжди тужлива, іноді в руки потрапляє щось на кшталт коміксів про супергероїв. Отож, розберімо нашу літературу.

Перша категорія — книжки українською. Вони не змусять вас нудьгувати над сюжетом, адже перипетії подій закружляють вас у вир, з якого вам буде важкувато вибратися. Головні герої будуть не тільки розв’язувати свої життєві проблеми, але й боротися зі злом, аби мирний люд навіть не підозрював, що Карнаж хоче захопити світ. Крім Всесвіту Марвел, у нас ви позмагаєтеся за життя з Ходячими мерцями, повернетеся назад у майбутнє та спробуєте вбити всіх хижаків. Чим не приємне проведення вашого вільного часу?

Друга категорія — комікси Марвел і не тільки. Ці видання максимально легко читаються та «втягують» у себе все більшу аудиторію. Напевно, ви не знайдете людину, яка б ніколи не чула про них. Навіть ваша сусідка (баба Галя нехай буде) має уявлення, як виглядають комікси. Їхня перевага проти іншої друкованої продукції — це легкість читання, адже у них мінімум тексту та максимум картинок, за допомогою яких можна легко зрозуміти суть.

Третя категорія — манга. Хоча в NU SHO вони з’явилися зовсім недавно, проте вже зацікавили любителів корейських коміксів. Вони здатні занурити вас у захопливі історії головних героїв. Хочете фантастичних пригод чи любовної насолоди, тоді швиденько за покупками.

 

Переваг такої літератури — хоч греблю гати

«Та тю, і навіщо мені це, якщо є звичайна книжка?» — зловили ви себе на думці. А ми готові з вами посперечатися, та зробити це нещадно. Адже маємо декілька аргументованих доводів, які змінять ваше ставлення. От, наприклад, деякі з них:

  1. Книжки, комікси та манга — це література, яка не потребує від вас постійної концентрації на сюжеті — хто кого любив, де відбуваються події, чому хрущі над вишнею не гудуть (усім ЗНОшникам привіт!) тощо. Видання, які представлені на нашому сайті, — це прекрасні твори, якими можна насолоджувати попри те, чи читали ви попередню главу сьогодні, учора або місяць тому. Сюжет легко запам’ятовується та не треба постійно тримати в голові імена всіх дійових осіб.
  2. Їх можна брати з собою в поїздку, адже вони займають не так багато місця, ніж томи «Війни та миру». Просто поклавши в рюкзак чи сумочку, зможете не сумувати в дорозі, дивлячись або на сумні обличчя в громадському транспорті, або на той самий краєвид з вікна.
  3. Вони допомагають згрупуватися за інтересами. Оскільки стає все більше фанатів коміксів, то все легше можна знайти «брата по (НЕ)щастю», який теж нещодавно прочитав цікаву історію та не має кому її розказати. Хіба не доля?

І це тільки маленька частина доводів, які можемо проілюструвати щодо такої популярності коміксів, книжок про фантастичні пригоди героїв у наш час. Упевнені, що ви маєте у своєму арсеналі ще парочку. Якщо це так, то ви пройшли тест на справжнього фаната, тому почесно запрошуємо на шопінг з NU SHO.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!