Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Кольорові сонячні окуляри від NU SHO — а яку пігулку вибереш ти?

Кольорові сонячні окуляри від NU SHO — а яку пігулку вибереш ти?

От тобі й на, тільки нещодавно скаржилися на погану погоду — постійні дощі, холод і сніги навесні, а тут уже й настало спекотне літо. Настільки жарка пора, що від неї не можна сховатися під кондиціонером, у холодній воді чи в Антарктиді (зізнавайтеся: хто мав такий досвід?). А про вихід на вулицю ми взагалі мовчимо, позаяк це суцільне пекло (у прямому сенсі цього слова). Але що робити, коли прям необхідно це зробити з різних причин — піти на роботу/навчання, зустрітися з друзями за філіжанкою гарячої кави (ага, логіка — це наше все!) або відпочити на природі? Ну тоді необхідно припасти для себе спеціальний захист — крем від сонця, головний убір, відкрите взуття та, звичайно, сонячні окуляри.

Чому так важливо обирати правильні окуляри від сонця, що треба знати про виробників таких аксесуарів і чого не варто віддавати всю вашу заначку за купівлю — з усім цим спробуємо розібратися в нашій статті.

Навіть Наполеон не відмовився б від сучасних окулярів

Спроб винайти сонячні окуляри було чимало. Спочатку в середині XVIII століття аксесуари із зеленими та синіми лінзами задумувалися, як чудовий засіб покращити зір. Потім через пів століття за удосконалення окулярів взявся сам Наполеон Бонапарт, який шукав спосіб захиститися від сонця під час войовничого походу в Єгипет (парадоксально, але сонячні промені окуляри дійсно не пропускали, водночас за допомогою них не можна було бачити, бо використовувалася сажа та лак, які були основними компонентами скла). І тільки у 20-х роках ХХ століття вдалося запустити масовий продаж окулярів проти сонця. Однак у ті часи виробники ці аксесуари позиціонували, як захист від сонця та дорожнього пилу, а не як модний атрибут.

Однозначно, нині сонцезахисні окуляри — це не примха або хизування перед оточенням, а реальний спосіб захистити свої очі від ультрафіолету, який у великих дозах може бути шкідливим для нашого здоров’я, і можливість доповнити свій повсякденний образ. Різноманіття вражає: сині, червоні, чорні чи жовті; квадратна оправа чи видовжена (часто такі окуляри називають «футуристичними»); суцільне скло чи з вирізами тощо. Що ще потрібно для сучасної молоді?

Така спека не страшна, якщо є сонцезахисні окуляри з нашого магазину

Згадаймо окуляри нашого дитинства: різнокольорова пластмасова оправа, на якій часом були прикріплені різноманітні додаткові елементи (метелики, квіточки, супергерої), максимально незручні дужки, що під час довгого носіння натирали за вухами, скло, яке щонайбільше захищало від поглядів злих бабусь у транспорті, але ніяк не від сонця. Ага, чудова та безтурботна була пора. Проте «витримували» такі окуляри недовго — декілька днів, допоки хтось на них не сяде. І тоді ховайся від мами, адже «ми що багатії, щотижня тобі нові окуляри купувати за 10 гривень?» (а в ті часи це були колосальні гроші).

На противагу цьому, на щастя, у нас є шанс купити якісні окуляри, просто клікнувши декілька разів мишкою. Так-так, жива примірка товарів тепер не обов’язкова, якщо вміти правильно шукати продавців і виробників. Звертайте увагу насамперед на скло та спосіб скріплення дужок з оправою, бо найбільше проблем саме з цими аспектами. Ніколи не зневажайте процесом детального прочитання опису окулярів, бо буде біда (вангуємо, що ситуація ламання як у дитинстві може повторитися знову)! Наш магазин — постійний помічник, що перевіряє всі товари за вас. А також ми пильно стежимо, щоби ціна наших окулярів не піднімалася високо. Стримуємо, як можемо, аби тільки всі охочі змогли прикупити собі пару цікавих кольорових окулярів.

«Що маємо — за те не дбаємо, а втративши — уболіваєм», — така народна приказка, що як-не-як краще може описати ситуацію безвиході, коли сонце жарить усе навколо, а окулярів поряд ви не маєте. Щоби таких моментів було якомога менше у вашому житті, запасайтеся товарами в NU SHO завчасно. І не кажіть потім, що ми вас не попереджали!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!