UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Коли краще шукати мегазнижки?

Коли краще шукати мегазнижки?

Шопінг — яка приємна подія. Особливо, коли вона супроводжується низькою ціною. Однак коли таке знайти? Бінго! У Всесвітній день шопінгу та в Чорну п’ятницю. У цей час у всьому світі люди чекають на знижки онлайн і офлайн. Найбільш вигідні пропозиції розкуповуються за кілька хвилин, а боротьба за товар — колосальна. Всесвітній день шопінгу ми вже пережили, а ось Чорну п’ятницю ще чекаємо з нетерпінням. Тому готуйте свої грошики, запасайтеся паперовими пакетами та мерщій готуватися до мегарозпродажу!

Всесвітній день шопінгу

11 листопада святкується Всесвітній день шопінгу. Саме тоді люди звідусіль намагаються відстежувати за новинами найвпливовіших компаній для того, щоб відхопити найбільший кусочок пирога знижок (не тільки одним АТБ жити).

Що це за свято таке? Справжній бум цієї мегаакції відбувся 10 років тому, у 2009, коли китайська компанія «Alibaba Group» (ніяких жартів про 40 розбійників) запустила акцію під назвою «11.11». У цей день купівля зросла у кілька разів, тому що знижки сягали 50%. Прибуток буквально за кілька хвилин становив більше одного мільйона.

Цікаво, що вибрана дата невипадкова. Саме в цей день, 11 листопада, у Китаї відзначається Свято Парубка (неодруженого, якщо що). Оскільки китайці вірять у магію чисел, тому обрали це число не просто так. Чотири одиниці (11.11) у цій країні є символом самотніх людей. І для того, щоб полегшити життя та не змушувати зустрічатися з протилежною статтю (жарт!), компанії вирішили спробувати саме у цей день зробити мегарозпродажі онлайн.

В Україні День шопінгу відзначається не дуже масово. Можливо, через нашу необізнаність, а можливо, через якусь недовіру (адже ви ж підозріло дивитеся на червону рибу зі знижкою у 50%, правда ж?). Тому для українців це свято тільки стає популярним.

Чорна п’ятниця

Так, ось це дійсно більш знайоме для розуміння українця явище (можливо через те, що вся американська культура, а саме — фільми, просякнута цим). Усі пам’ятають кадри із кінофільмів, де головні герої чекають під дверима молу, щоб купити новорічні подарунки рідним.

Чому саме «Чорна п’ятниця»? Деякі зв’язують цю назву з тим, що після Дня подяки (четвер, якщо ви забули), у п’ятницю, були страшні затори. Саме «Black Friday» американські поліціанти назвали дорогу з машин. Однак сучасна версія говорить, що словосполучення походить від ідіоми «in the black», що означала вийти в плюс (до речі, американські бухгалтери у системі обліку позначали прибутки чорним кольором, а ось збитки — червоним).

Фіксованої дати для Чорної п’ятниці немає (так само як точної дати Дня подяки), але зазвичай це у межах із 23 по 29 листопада. Вибраний цей день зовсім невипадково.  Продавці зрозуміли, що найбільший прибуток вони отримують в останній тиждень листопада, перед Різдвом, коли, як правило, усі закуповуються подарунками.

Для українців звичніше саме це свято, адже чекати на посилку з Китаю мало хто захоче (та й якість не завжди радує), а до Чорної п’ятниці знижки зменшуються. Тому до них приєднується велика кількість українських виробників.

Цього року Чорна п'ятниця в інтернет-магазинах відбудеться 29 листопада. Судячи по великій кількості банерів, магазини намагатимуться зірвати куш. Однак хочемо нагадати про вашу безпеку. У такій товкучці можливі нещасні випадки. Але є один варіант, як їх уникнути: у нашому магазині ви точно не знайдете безкінечні черги. І повірте: акції точно вас порадують. Для цього потрібно зайти на стартову сторінку нашого магазину в розділ «Товари зі знижкою» (тільки давай бігом, тому що їх дуже швидко розкуповують).

Здається, ніби ці свята зовсім чужі для нас. Однак усе частіше можна побачити банери з оголошенням про великі знижки у Чорну п’ятницю на тихих вуличках України. Ці свята поступово приходять у нашу культуру та призвичаюються до менталітету. Чи погано це? Думаємо, ні. Ми ж завжди дивимося на Захід. Можливо так станемо до нього ближчі.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!