Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Їж, пий, купуй тарілки з принтом

Їж, пий, купуй тарілки з принтом

Привітик! Засумували? Ми теж, весь час думали про вас: що ж таке вигадати, аби порадувати. І знайшли! Це наш фірмовий посуд. Тепер, крім прикольних чашок, у нас є тарілки. Вони не просто декоративне кухонне начиння, а ціла феєрія приємних емоцій під час використання. Наприклад, з них не соромно буде накормити гостів чи поставити на найвидніше місце (але тільки не в бабусин сервіз, бо речі там мають ознаку магічним способом лежати 50+ років). Що ж такого особливого у нашому посуді й що за можливість зробити друк на тарілках, розкажемо із задоволенням нижче.

Оновлення, на яке ви чекали

Довго думаючи, як здивувати вас, команда NU SHO вирішила розв’язати проблему, котра існує вже давно, — як урізноманітнити та оновити посуд так, щоб у гостей не виникало сумнівів, що тут живуть «прогресивні та часом іронічні люди». До чого це ми? А до того, що з нашим посудом можна почати дивитися на речі інакше, адже хто б що не говорив, але ментальний зв'язок з думками і діями існує. Як ми починаємо наш ранок, таким і буде наш вечір. Тому, щоб почати ранок максимально з користю для себе, можна щоденні ритуали перетворити у щось магічне. От приміром, п’єте ви каву або чай з бутербродом, який ви посуд використовуєте? Ага, побитий, трішки подертий, можливо, недомитий… У цьому й криється, мабуть, секрет неприємностей протягом дня.

А для справжніх скептиків, які не вірять у цю езотерику, пропонуємо ще один вагомий аргумент: посуд — це повсякденні речі, які потрібно час від часу змінювати. А чи не краще це робити, починаючи з нашої тарілки з принтом?

Чим би дитя не тішилося, аби не їло зі старого сервізу

Для того, щоб ви зрозуміли, всю серйозність ситуації, обговорімо особливості дизайну наявних у каталозі тарілок. Насамперед вони підійдуть:

  • фанатам Всесвіту DC;
  • тим, хто мріє про заряд позитиву після кожного прийому їжі (хіба Халк з цитатою «Хліба мені» не смішить вас?);
  • людям, що ніяк не може знайти в магазинах слушні варіанти для своєї кухні, бо всі аж надто однакові та схожі між собою.

А знаєте найсуттєвішу перевагу тарілок від NU SHO? Над ними не потрібно сильно паритися: правильною ганчіркою помити, аби не зіпсувати малюнок; у нормальному температурному режимі тримати, щоб не полопалися. Усе через те, що вони виготовлені з надійних матеріалів та не бояться мийних засобів, високої температури або ж посудомийної машини (ні, ми не про вас після того, як мама накричала за немитий посуд у раковині).

Кращого подарунка не знайти

Ну і звичайно, на додачу до всього, у вас є можливість створити посуд власноруч. Друк фото на тарілках — це нова хвиля крутих подарунків до новорічних свят. Що б хто там не говорив, але це файна можливість зробити презентик, який поєднує у собі приємне з корисним. Щоразу, коли людина буде їсти з цього посуду, згадуватиме вас (головне — щоб хороші емоції у неї були після згадки).

Якщо ж ви не знаєте, що написати на такій тарілці, радимо згадати спільні моменти та спробувати візуалізувати (смішні моменти чи історія знайомства) або зайдіть на безкоштовні фотостоки (типу Pinterest або Behance) та знайдіть найбільш доречні варіанти дизайну.

Ну як, з’явилося бажання дослідити каталог чи створити щось своє? Ага, ну тоді скоренько налітайте, бо ми тут таку навалу охочих покупців не зможемо довго тримати.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!