UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Фляга — аксесуар наших дідів чи тренд сучасності?

Фляга — аксесуар наших дідів чи тренд сучасності?

Фляга — який прекрасний предмет (особливо коли всередині благородний напій). Здається, що цей аксесуар призначений тільки або для аристократів, які під час полювання вирішили відсвяткувати пійману здобич, або для далекобійників, які намагаються «зігрітися» у довгому рейсі. Сьогодні намагатимемося розвіяти ці дві ілюзії та доказати, що фляга — це найпрактичніша річ під час походів або довготривалих прогулянок (не бутлем єдиним користуватися).

Історія виникнення

Історія цього аксесуара розтягнулася більше ніж на 10 століть. Ще за часів Середньовіччя простий люд не виходив без фляги навіть на вулицю. Усе через те, що вона була у пригоді під час полювання на кабана (треба ж відсвяткувати!), збирання урожаю чи простого рандеву з прекрасними дамами (ох, і «звабливий» запах поставав перед жінками). З часом проста ємність для рідини перетворилася на витончений витвір мистецтва. Адже її випукла форма, яка була призначена спеціально для носіння біля ноги, розписувалася різними майстрами. На ній зображувалися іменні герби чи візерунки.

Згодом про флягу заговорили на початку ХХ століття, коли в Америці почався бум сухого закону. Винахідливі підприємці вигадали місця для розливу алкоголю (оце, розуміємо, вислів «хочешь жить — умей вертеться»). Для цього кожному небайдужому потрібно було мати при собі тару. Ось тоді знадобилася фляга, яку можна було запросто сховати від жандармів (ось маленький лайфхак під’їхав).

Перша та Друга світові війни теж не обійшлися без використання цього чудо-предмету. Адже в ній можна було переносити не тільки «гарячі» напої, а навіть за допомогою фляги врятувати комусь життя. Часто вона служила ємністю для води або спирту, за допомогою якого можна було легко продезінфікувати рану (не для внутрішнього вливання, звичайно). Купити флягу для алкоголю було запросто, тому вони були у попиті ще довгий час.

Практичність у деталях

Що ж, фляги використовували не тільки для переноски спиртних напоїв. Вони ідеально підходили для носіння будь-якої рідини. Дуже часто туристи або спортсмени використовують флягу як замінник бутлів. Адже вона дуже легка і може виручити під час тяжкого марафону (не алкогольного) чи у поході.

Зручність фляги дійсно вражає. По-перше, її кришка герметично закриває продукт (тому за мокрі штани не хвилюйтеся). Крім того, за часту вона з’єднана з флягою за допомогою спеціального шарніра. А отже, загубити її неможливо (на відміну від телефону, який під час пошуку тримаєш у руках).

По-друге, фляга — неважка. Це дозволяє носити її при будь-якій нагоді. Вага залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Зазвичай це легка нержавіюча сталь, яка не окислюється. Тому алкоголь не втрачає своїх «магічних» здібностей (і підходить для внутрішнього вживання).

По-третє, звичайноооо, це різноманітний дизайн. Так, його можна вибрати в залежності від того, для чого потрібна фляга. Наприклад, якщо хочете відчути себе аристократом, то швидко за флягою зі власним гербом. Якщо бажаєте добре відпочити з друзями, то на допомогу прийде простенька фляга (адже немає чого на неї дивитися). А ось якщо ви намагаєтеся зігрітися холодною зимою, то мерщій за флягою з «теплим» написом.

Отже, купити флягу можуть не тільки одні аристократи. Нині вона стала засобом не тільки попивання тихцем від жінки. Це вже невіддільний атрибут сучасного життя (ніхто ж не каже, що туди обов’язково потрібно наливати «гарячі» напої). Тепер використовувати її можуть усі незалежно від того, для чого вона була куплена спочатку. Будь-де: в університеті, на роботі чи на спортивному майданчику — знадобиться. Крім того, фляга для алкоголю стала універсальним подарунком для чоловіка на Новий рік. Тому беріть на замітку та мерщій у наш магазин за найкращою подружкою хорошого настрою.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!