Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Друк на трусах — наша супергеройська сила

Друк на трусах — наша супергеройська сила

«Вау, ти сіяєш, як кінозірка на червоній доріжці», «ого, як тобі вдається завжди відчувати себе так впевнено?», «ти, напевно, витрачаєш декілька годин, щоби зібрати такий прекрасний образ» — ці фрази чудово характеризують людей, котрі бачать впевнену, незакомплексовану особистість, яка добре вбрана та вміє прекрасно себе продемонструвати. Тоді на думку спадає, що це, можливо, через її зовнішність, статки чи ще щось. Але ні! Вона просто одягнула труси з власним принтом і готова покоряти світ. Як це можливо й чи правда, що наявність прикольної спідньої білизни дає особливі сили? Спробуємо розібратися у всіх тонкощах.

Час розправлятися з недругами за допомогою трусів

Згадаймо Супермена, Бетмена, Диво Жінку й інших. Усі вони боролися зі злом і перемагали його часто в нерівному бою. Що давало їм сил? Прихильники коміксів сперечаються, проте в нас є певні здогадки — усі вони носили круті труси (правда, не від NU SHO, але це дозволено, бо в ті часи ще нашого магазину не було). Так і сьогодні в нас є можливість стати частиною супергеройської банди, але не поспішайте купити або замовити труси будь-де, тут потрібна особлива пара…

Думаєте, це все не серйозно? Але прирівняймо реальний світ до світу супергероїв:

  • ворогом для нас є однотипність, буденність, прозаїчність, яка має купу підопічних у всьому світі. Переважно вони проявляються в асортименті одягу, який не можна відрізнити один від одного;
  • секретний штаб — це офіс нашого магазину, де можна зібратися, аби поповнити запаси вашої сили;
  • захисний костюм (від одноманітності, звичайно) можна створити з товарів NU SHO;
  • супергеройська сила — виділятися серед натовпу та тихенько боротися з ворогами;
  • покровителем й ідейним наставником, однозначно, є наші труси, адже вони стають надійним другом у боротьбі.

Погодьтеся, щось у цій теорії є! Інакше — як пояснити усю силу, яку дає якісна спідня білизна? Наприклад, одразу постава стає правильніша та вимова впевненіша. Хіба не так?

Принт — усьому голова

Однак однієї білизни замало, потрібно більше. Сучасний світ вимагає рішучих і кардинальних дій. Потрібно створити його… принта. Доведено, що труси з власним надписом піднімають настрій на цілий день, так що будь-які буденні справи вам не страшні.

АЛЕ (ми повинні вас попередити): потрібен особливий принт. Не просто куплені труси з написом у найближчому магазині, а справжні хамелеони, що можуть пристосуватися до будь-якої події чи обставин. Адже одна справа —носити труси з зайчиками в дома, а інша — піти на побачення. Тому варто подбати про цей момент.

Ідеально було б обійти всі магазини міста, аби підібрати спідню білизну з відповідним принтом. Проте є ще один варіант, який не потребує стількох затрат часу, — зайти до нас. Тут є й можливість придивитися щось своє вже з готових варіантів, і створити самостійно труси мрії в онлайн-конструкторі.

Труси на будь-який випадок є, і вони в NU SHO

Насамперед друк на трусах може вас зацікавити з різних причин. По-перше, ви втомилися від бабусиної/дідусевої спідньої білизни, яка приваблює тільки дірки. От реально, такі труси навіть носяться інакше, без задоволення (одразу уявляєш себе в ролі втомленого дорослого, який уже втомився втомлюватися). По-друге, маєте принтовану футболку, худі, шкарпетки, а трусів ще не маєте (потрібно тоді терміново виправляти ситуацію). По-третє, задумалися, як знайти ідеальний подарунок для ваших близьких. І хай тільки скажуть, що в цей презент не було вкладено душу, хай тільки заїкнуться…

А втім, які б зміни не відбулися у світі, у нашому сприйнятті й у оточенні, дещо залишиться вічним — знання зі школи мало чим допоможуть у житті, другий шкарпеток так і втрачатиметься під час прання, труси на замовлення від NU SHO залишатимуться найкращим рішенням.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!