Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Друк на толстовках — те, що робить вас унікальним

Друк на толстовках — те, що робить вас унікальним

Щось цьогорічна весна не радує нас теплими деньками. Приходиться ще жити в постзимовому періоді, коли наче сонце вже гріє, але вітер залишається напрочуд холодним. Рік тому ми вже сміло виходили у футболках, без вітровки на вулицю, а зараз щось не наважуємося. Тому радимо діставати теплі речі назад, бо щось літо не поспішає до нас. Ага, виймайте весняні черевики, утеплені штани та… ні, зимову куртку, думаємо, не варто (сподіваємося, де неї справа не дійде)… та світшот і худі (ви взагалі чого їх заховали? Це ж такі елементи гардеробу, що в будь-який сезон згодяться). Ми маємо хорошу ідею, як їх можна покращити та модернізувати, аби навіть влітку ніхто не подумав дорікнути, у що ви одяглися.

Толстовки на замовлення від NU SHO — спосіб легально підвищити гормон щастя

Як ви думаєте, яке поєднання найорганічніше — а) сандалі та шкарпетки; б) білі кросівки та болото; в) худі/світшот і принт? Хоча всі варіанти мають право на життя, однак хочеться поговорити саме про останній, адже сказати є що.

Запитавши в молоді, що краще — однотонна толстовка без малюнків і написів чи толстовка з власним дизайном, отримали однозначну відповідь (звичайно, з дизайном! Я не з такої сім’ї, я з багатої!). Адже такий одяг — тренд останніх сезонів. Він не тільки дарує якусь свіжість буденному образу, але й додає цікавих посмаків після носіння толстовок із принтом. На додачу, це приємна можливість зробити себе трішечки щасливішим, ви ж про толстовку так давно мрієте. Тут і стежки з’єдналися — ви, NU SHO та наші толстовки. Доля, чи не так?

До речі, якщо вам цікаво поновити знання з історії створення худі та світшотів, то велкам до прочитання наших статей на відповідну тематику.

Червоне — то любов, а чорне — то (не) журба

Чи задумувалися, ви над вибором кольорової гамми для вашого одягу? Адже існує ціла психологія кольору, яка може визначити ваш настрій або яка ви людина. От і ми, коли обирали основні кольори для толстовок зважали на значення забарвлення. Запам’ятовуйте, аби потім не шукати!

  • Чорний — розкіш і елегантність (недарма говорять, що чорний колір робить людину стрункішою).
  • Оливковий — прагнення влади та домінантність (щось є схоже з військовою формою).
  • Білий — абсолютна свобода у виборі та сміливість (аякже, щоб одягнути толстовку білого кольору, ще ту відвагу потрібно мати).
  • Сірий — серйозність і націленість на результат (неспроста класичні чоловічі костюми саме сірого кольору).
  • Жовтий — оптимізм і життєрадісність (а як може бути інакше, якщо ви одягли яскраве сонечко на себе?).
  • Червоний — любов до життя та пристрасть (до речі, червоний колір добре піднімає тиск, тому, якщо він у вас занижений, то сміливо одягайте червоний).
  • Малиновий — загадковість та внутрішня глибина.

От та й годі, виявляється, кольори для толстовок обиралися ретельніше, ніж здавалося? Аякже, ми зробили все можливе, аби за вашим гардеробом можна було скласти портрет. Тепер сміливці, які хочуть із вами познайомитися, одразу можуть гідно оцінити ваш характер. 

Живи, сіяй, оберігай толстовки з власним принтом

А тепер тихенько! А нас є чудові пропозиції, але про них треба говорити не дуже голосно, бо зараз усі збіжаться на них, а ви так і не встигнете замовити толстовку. З’явилася прекрасна можливість створити принт для затятих цінителів чогось особливого — тепер голографічний, металічний, світловідбиваючий принт можна нанести на одяг. Що-що ви кажете? Ні, такі написи не будуть приваблювати птахів і навряд чи можна їх вчепити замість дискошара, але вони стануть цікавинкою, якої майже неможливо дістати.

Ну що? Ми побігли створити свою толстовку. Ви з нами? Чи знову діждетеся моменту, коли все розкуплять? Ні? Тоді гайда в онлайн-конструктор.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!