Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Друк на тарілках — краще один раз спробувати, або не один

Друк на тарілках — краще один раз спробувати,  або не один

А пам’ятаєте, як у дитинстві, у школі чи в садочку, нас водили до музеїв народного образотворчого мистецтва, де одними з експонатів виставки були розмальовані тарілки. Там їх було десятки й демонстрували вони рівень розпису посуду в кожному регіоні. Ти дивився на них і не міг зрозуміти, що ж там такого цікавого (тарілки є всюди тарілками). На додачу, згадуються радісні очі мами, коли їй на свято дарували новий сервіз. І чому дорослим так радісно, коли презентують якийсь посуд, ніж, наприклад, новий конструктор? Тільки коли виростаєш, розумієш усе задоволення від вибору нової чашечки з прикольним написом чи набору виделок. Не бійтеся, ви не старієте, просто з’являються нові пріоритети (усе потрібно зносити в сім’ю, напасатися).

Однак як зробити так, щоби процес покупки посуду не змушував старіти під час вибору та у черзі? Який посуд обрати, щоби гості дому не просто з’їли все, але і його помили? Для цього ідеально пасуватимуть тарілки з написом від NU SHO.

Коротка історія еволюції тарілки з хліба в блюдо

Подібно чашкам історія створення перших тарілок датується декількома тисячоліттями до нашої ери. Давні люди довго експериментували з формою (за допомогою використання різних матеріалів — золота, срібла, глини чи металу), поки не дійшли до тої, якою ми користуємося щодня.

Цікаво, що в Європі довгий час використовували замість тарілок шматки твердого хліба, який під кінець трапези розмокав від жиру. Його далі з’їдали чи годували ним собак (але в жодному разі не викидали). Далі в хід пішли дощечки, від яких, на жаль, їжа швидко псувалася та мала гіркий присмак. Тоді європейці зрозуміли, що потрібно щось із цим терміново робити. Створювалися нові форми тарілок, які були великими настільки, що з них їла ціла сім’я (як добре, що нині не потрібно ділити одну тарілку з молодшим братом чи сестрою, чи не так?). Тільки в XV столітті почали виготовляти персональні тарілки.

Слово «тарілка», ймовірно, прийшло до нас із німецької мови, де «talier» означає «дошка для різання м’яса». Отож, бачимо, що навіть такі буденні речі мають цікаву та довгу історію.

З інструкцією від NU SHO надрукувати на тарілках просто

Повернемося до розписів на тарілках. Погодьтеся, інтересні малюнки чи написи на посуді завжди привертають увагу (ні, ми не про брудні плями на чашках у шкільній їдальні). Особливо, якщо вони виконані професійно та змушують задуматися над покупкою ще одного такого екземпляра (не стримуйте себе, не потрібно). От і ми вирішили розпочати друк на тарілках, аби на них було їсти вдвічі приємніше.

Не знаєте, як виготовити тарілки з власним принтом? О, тоді вам точно до нас! Унизу розписали основні етапи створення авторського посуду.

1 етап — обрати зображення, яке зустрічатиме вас під кінець споживання їжі. Це може бути будь-яка світлина, напис чи малюнок. Головне — хорошої якості, аби пікселі не зіпсували вам апетиту в майбутньому.

2 етап — обрати розмір друку та розміщення принта. Тут усе залежить від вашого задуму.

3 етап — оплатити замовлення та чекати посилку.

Усе! Більше маніпуляцій із замовленням не потрібно робити, чекайте та прокрастинуйте!

Тарілки з написами — немає нічого неможливого в реалізації з NU SHO

У світі може статися безліч речей: танитимуть льодовики, роботи виконуватимуть усе за нас, ваша мама полюбить татуювання на вашому тілі. Може статися все, тільки не щоби тарілки з фото, написами чи малюнками втратили свою популярність. Тому запасайтеся крутими ідейками для створення нової генерації посуду, якого дійсно шкода побити:

  • світлина улюбленого актора чи музиканта, аби хотіли після їжі одразу помити тарілку, щоби поставити на видне місце;
  • цитата ваших батьків, яка нагадає сьогодні ж зателефонувати їм і дізнатися про їхнє самопочуття;
  • ваше невдале фото, аби пам’ятати, що краще зараз не доїдати (підходить тим, хто на дієті), щоби не бачити це «бєзобразіє».

І ще купа варіантів, які можна втілити у 3 етапи. Цікаво? Тоді мерщій до онлайн-конструктора, він уже давно на вас зачекався.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!