UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Друк на шоперах — спосіб вийти за рамки буденності

Друк на шоперах — спосіб вийти за рамки буденності

Ох, і швидко летить літо. Наче тільки недавно раділи першим сонячним денькам, а вже через декілька днів починається період «а позич мені ручку» та «що нам задали на завтра?». Так, кльова пора відпусток, поїздок на відпочинок і спокійних деньків закінчується. Але в NU SHO є чудова новина, що моментально покращить ваш настрій. Готові? Тоді зустрічайте нову можливість, яку ми підготували для наших покупців. Відтепер ви зможете створити не тільки одяг та чашки, але й спробувати задовольнити свої гештальти у втіленні ідей на шоперах. Але давайте про все поговоримо по черзі.

Від ідеї до її реалізації

Чому ж ми вирішили втілити таку ідею в NU SHO? Усе дуже просто: час вимагає від нас сміливих рішень. Так і наша команда після довгих роздумів дійшла до логічного висновку, що це хороший привід порадувати вас. Адже подібну функцію мало де практикують, а ми ж знаємо, як добре для вас бути унікальними. Довгі дні підбирання тканини, експерименти та думки про покращення практичності еко-сумки помаленьку приблизили нас до ідеального варіанту для друку вашого дизайну.

Шопер з власним дизайном — це те, про що ви мріяли хоча б тому, що це відмінність від сучасного масмаркету. Ніяких нудних фраз, малюнків та навіть простих декорів у наших шоперах ви не знайдете.

Скажи банальності «ні»!

Для розуміння всіх переваг наших шоперів потрібно дослідити характеристику товару. Недарма батьки сину говорять, що потрібно спочатку добре дівчину взнати перш, ніж заміж брати. Ось і ми добряче зважимо всі «за» і «проти».

Серед переваг можна виділити такі:

  • Цупка тканина, яка зможе за потреби вмістити таку купу речей, що жіноча сумка позаздрила б нашим шоперам. Крім того, на дотик вони максимально наближені до райської насолоди, тому носити тканинні сумки від NU SHO буде максимально в кайф.
  • Натуральність та безпечність виготовлення. А це значить, що Планета точно не постраждає від шопера.
  • Можливість створити феєрію хорошого настрою для іменинника. Оригінальний подарунок точно не залишить байдужим винуватця свята, бо шопер у поєднанні з індивідуальним дизайном подарує відчуття, що до цього презентика доклали багато зусиль. А це гарантовано буде для вас тільки в плюс.

Що ж, не хотіли ми переходити до поганої частини, але треба. Щодо недоліка, то він є — це неможливість зупинитися на одному екземплярі під час створення. Адже у процесі роботи в онлайн-конструкторі у вас з’явиться чітке розуміння того, що вам потрібно більше і більше унікальних шоперів («авось, і мамі подарую, і подрузі, і собі прозапас потрібно декілька штук мати»). Отож, бережіться! Хоча хіба можна собі відмовляти, якщо ми говоримо про товари від NU SHO?

Краще зараз, ніж ніколи

Досі думаєте, що шопери не будуть вам личити? Тоді готові впевнити в протилежному. Адже більш практичним, ніж вони, може бути хіба що тільки батьковий костюм, у якому він був і на власне весілля, і на весілля дітей, і на весілля онуків тощо. Крім того, наша продукція може стати першопрохідцем на тернисту стежку сучасного MUST-HAVE гардеробу.

Друк на шоперах не тільки доповнить вашу буденну сумку, але й закохає людей навколо у культуру «no zero» та подарує приємний посмак неминучого бажання придбати щось подібне.

Задовольнятися простими речами чи намагатися задовольнити свої таємні бажання у прикольних елементах гардеробу — це вирішувати вам. Позаяк у другому варіанті наша команда може вам із задоволенням допомогти у будь-який час. Отже, не соромтесь та звертайтесь!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!