Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Друк на рюкзаках — кльово, модно та молодіжно

Друк на рюкзаках — кльово, модно та молодіжно

Так-так, а що це до нас мчиться? Ні, це не метеорит, не зірка, а новинка від NU SHO. Знаємо, як важко дається час, проведений на навчанні чи роботі, тому підготували можливість хоча б трішки його пожвавити та додати драйву. І звісно ми говоримо про друк на рюкзаках. Парадокс: навіть найбільш затяті ненависники школи, університету чи навіть роботи ходитимуть із піднесеним настроєм, бо смішний напис на сумці подарує +100500 крутості до буденної (а часом — нудної) справи. Отож, летс ґоу готуватися до навчального сезону разом із нами!

Не тільки одягом і канцелярією можемо вас здивувати

Попри різноманіття друку на усіляких матеріалах і поверхнях NU SHO вирішив розширити межі унікальності. Ще трохи практики та часу й вам взагалі не доведеться користуватися товарами з інших магазинів, але повернемося до рюкзаків. Основні умови друку не змінилися: процес нанесення принта займає один робочий день, розмір, колір можна обрати на власний розсуд, а термотрансферний перенос вашого задуму вдасться виконати з точністю до міліметра.

Усе геніальне — то просте? Авжеж! Авторські рюкзаки настільки прості у виготовленні, що за час, витрачений на реалізацію ідеї, ви тільки встигнете дійти до базару та посваритися з кількома торговцями. Хіба не хочеться спростити життя? Тим паче, обирати можна як уже з готових сумок, так і створити власноруч.

Друзі, у нас проблема! Навчальний сезон наближається!

Дистанційна освіта — це, звичайно, круто, але іноді в такі моменти хотілося вийти з дому та побути в соціумі, показати новий одяг і аксесуари, пережити купу кльових моментів (якщо не зважати на сам процес навчання). Здається, у цьому році це втілиться в життя.

Впевнені, якби фільм «Володар перснів» знімали в наші дні, то фразу «Моя прєлєсть» говорили б точно про рюкзаки з написом від NU SHO. Ну от подумаймо логічно:

  • якість сумки така, що вона ще може дістатися дітям і внукам у спадок, як раритет;
  • напис обираєте самостійно: правило «бери саме цей рюкзак, бо він модний у цьому сезоні» від місцевих продавчинь на базарі тут не поширюється;
  • є можливість сказати все, що ви думаєте про школу, університет чи роботу (така от завуальована пасивна агресія);
  • просинатися о 6 ранку стане веселіше, бо ж вас чекає рюкзак, який хоча б трішечки підбадьорюватиме протягом дня.  

Покупця товарів з NU SHO можна легко знайти в натовпі

Запитаєте «як»? Усе просто: впевнений погляд, рівна постава та готовність до компліментів (або ж до докорів від бабусь на лавці)! Якщо ж серйозно, то основною відмінністю, однозначно, є оригінальний принт, який дійсно вирізняється серед усіх. Наприклад, напис на сумці «Іду відбувати строк в 11 років» приверне погляд, адже навряд чи «традиційні» на ринку виробники рюкзаків могли б таке написати. Ну а нам разом із вами точно не страшно йти на такі експерименти. Отже, вибачайте батьки, вчителі чи викладачі, цей навчальний сезон буде мегагарячим із прикольними написами.

Нещодавно тільки раділи, що почалося літо, тепер же потрібно споряджатися до насичених осінніх деньків. Готові вас морально підтримати, вислухати ваші нарікання та сльози й поповнити запас канцелярії, рюкзаків, а може й навіть прикольної літератури (треба ж щось робити на нудних уроках, парах).

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!