Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Друк на бананках - легко і швидко

Друк на бананках - легко і швидко

Ого, друк на одязі й аксесуарах вийшов на новий рівень! Не повірите, проте тепер зможете надрукувати будь-який принт не тільки на футболці чи чашці, але й на бананці. Бачили таку дивину раніше? Впевнені, що ні! Від нині ця сумка може перетворитися на полотно для художника (себто вас), котрий виготовить унікальну річ.

Ви думайте, які ідеї хочете втілити в життя, а в статті поки розповімо про можливості, що розгортаються для наших клієнтів із такою технологією. А ще не поспішайте ґуґлити смішні написи, деякі запропонуємо вам нижче.

У світі немає нічого ідеального, крім бананок від NU SHO

Звісно, якщо розглядати технологію нанесення принта на сумку, то вона не нова. Реалізується вона за допомогою флекс-плівки, яка добре прилягає до тканини та «приклеює» принт на віки. Використовуємо її в усіх випадках створення принтованого одягу чи аксесуарів, однак хочемо наголосити саме на предметі, на який наносять малюнок, принт — на бананці. Мало де побачите сміливців, які готові йти на такі досліди, одначе ми не здаємося (усе для вас, звичайно). У процесі спроб і помилок вдалося вивести ідеальний метод нанесення, який триматиметься на об’ємній бананці та витримає всі спільні з вами моменти щастя та радості.

Ми, NU SHO, зібрали всі побажання до ідеальної сумки та намагалися їх втілити. Наприклад, тканина — надійна, витримає і вогонь, і воду (бажано це не перевіряти на практиці), принт триматиметься до останнього (навіть коли світ зникне, він не втратить свого шарму), а застібки берегтимуть від грабіжників і шахраїв. Наче б то банальні речі, а втім, погодьтеся, не всі виробники це дають своїм покупцям.

Варто додати: є можливість нанести світловідбиваючий принт чи той, що переливатиметься. Тож, на будь-якій тусовці можете показати, хто «папочка в здании».

Креативні написи, ви де? А ось вони!

То як, уже надумали зробити бананку? Тоді згодні допомогти з вибором напису для неї. Пропонуємо особисту формулу вибору:

подумайте над тим, для чого вам потрібна бананка (для повсякденного використання, на вечірки або для поїздок на дачу) + пригадайте цікаві вислови, що ідеально пасували б для цієї мети (радимо для таких моментів вести записник «золотих цитат визначних людей») = одержите ідеальну бананку

А тепер розберемо на прикладі. Уявімо ситуацію, коли вам зателефонували друзі та запросили на пікнік (до речі, травневі свята вже близько, тому готуйтеся зарання). Одягнути у вас більш-менш є що, а ось куди поставити найнеобхідніше немає. Що нам дано? Гіпотетична ситуація та малий проміжок часу. Варто подумати над написом. Як вам: «Оберіг від розпалювання вогню», «Негайно введіть дозу шашликів в організм» тощо? Можна вигадати ще купу варіантів, найкраще — аби вони були концептуальні.

Ну а взагалі, ладні надрукувати будь-який ваш напис. Смішний, абсурдний чи депресивний — це не має значення. Головна умова — нетривіальність та готовність на експерименти заради просування оригінальності й унікальності серед молоді. Бананки з власним принтом якраз суперово пасуватимуть для такої місії.

Отож, запасайтеся терпінням і починайте готуватися до жаркого сезону вже зараз, щоби запалити літо на повну. А бананка від NU SHO вам трішки в цьому допоможе.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!