Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

День матері — найріднішій тільки найкращі подарунки

День матері — найріднішій тільки найкращі подарунки

А ви знали, яке свято випадає цього року на 9 травня? Ні, ми не про День перемоги (хоче це свято теж вважається чудовим приводом зустрітися з рідними). Ми про найпрекрасніший день у році, який попри будь-яку погоду може принести тепло в сердечко, — День матері. Саме цього дня українці матимуть змогу віддячити своїй мамі за всю її любов і турботу. І якщо навіть вона вам говорить, що найкращі подарунки для неї можуть бути тільки слова вдячності (ну або внуки), то не вірте. Адже всі ми знаємо, як круто отримувати презентики, особливо, якщо вони зроблені від щирого серця. Тому не впадайте в депресію раніше часу, ми вам допоможемо підібрати оптимальний варіант, аби цей день запам’ятався надовго (в хорошому сенсі).

Свято незламних жінок, що заслуговують на щоденні подарунки

Походження свята має глибоке коріння і, як не дивно, прийшло воно до нас з Америки. Ще на початку ХХ століття губернатори штатів вирішили віддати данину пошани жінкам, які щодня присвячують усю себе дітям. Так, у 1910 році світ почув про нову дату в календарі, однак до України День матері дійшов тільки через 19 років (тобто у 1929 році). Під час перебування України в складі СРСР це свято було заборонено через існування єдиного всесоюзного дня жінок — 8 березня. Тільки у 1999 році указом президента було оголошено про офіційне святкування Дня матері. Почали це робити у другу неділю травня.  

Думаємо, такі історичні відомості допоможуть вам заглибитися у всю важливість святкування, адже попри всі заборони та переслідування ми не можемо забути про наших найрідніших мам. Ці жінки здатні гори звернути (ну або шиї наших кривдників), покорити найвищі вершини світу (або посперечатися з кондуктором у тролейбусі про те, що насправді вам 6 років і ви маєте право їхати безкоштовно) та створити умови для вашого найліпшого зростання (або прийти на поміч під час «стрєлки» за гаражами).

Коли подарунки від NU SHO краще слів

Ага, мама достойна найкращого, тому ми вирішили трішки вам допомогти з вибором подарунка. Підозрюємо, що ви хочете цього року презентувати щось кардинально різне від букета тюльпанів і коробки цукерок. Тому представляємо наш топ-5 подарунків на День матері 2021 року.

П’яте почесне місце — шкарпетки. Хто б що не говорив, але це дійсно потрібна річ кожному. Оскільки, йдучи в гості, часто замислюємося над вибором пристойних шкарпеток, мами — не виняток («а що про мене скаже тітка Галя, якщо побачить рвану шкарпетку?»).  

Четверте почесне місце — наручні годинники. Ці аксесуари можуть стати не просто хорошим доповненням, але й помічником вашому батькові. Позаяк мама пильнуватиме за часом, а він не змушений буде чекати її одягненим у коридорі під час походу в гості.

Третє почесне місце — сумки та гаманці. Без них не обходиться жодна жінка, тому без побоювань можете спробувати подарувати саме це. Звичайно, краще їх презентувати в тандемі, але й окремо вони можуть стати хорошим проявом любові. До речі, у нас є прекрасний «Мамин шопер» для найрідніших.

Друге почесне місце — посуд. Стоп! Не починайте заперечувати! Попри «нестандартність» кольорової гамми та тематики нашого посуду він може чудово вписатися в концепцію «я за молодь, я шарю в трендах». Тільки єдина небезпека такого подарунка може полягати в тому, що він у зоні ризику «поставити у сервіз для найкращих часів», тому пильнуйте уважно за цим.

Перше почесне місце — подарункові сертифікати. Їх ваша мама може використати самостійно, без вашої участі. Ймовірно, їй потрібно щось таке, про що ви навіть не здогадуєтеся. Приміром, вона нещодавно на телевізорі побачила «Людей Ікс» і вирішила прочитати трішки коміксів на цю тематику або їй настільки сподобалися ваші кепки, що вона вирішила й собі щось прикупити. Отож, подарункові сертифікати — це можливість не прогадати з бажаним подарунком.

Ну що, допомогли ми вам хоч трішки? Сподіваємося, що так! Поспішайте купити подарунок у NU SHO, адже ваша мама варта найкращого.

P. S. передавайте привітання їй також і від команди нашого магазину.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!