UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Чашки з принтом - повернулися

Чашки з принтом - повернулися

Опа, новинка підкралася до вас несподівано. У NU SHO з’явилися кружки на замовлення, а це значить, що у вас є ще один прикольний варіант подарунка. А можливо й захочете самі себе порадувати (а так і буде 100%). Поспішаємо вас запевнити, що це не черговий посуд, який буде тільки збирати пил. У чому їх особливість, яка перевага серед інших та чим відрізняються від попередніх наших чашок — розповімо у цій статті (попереджаємо: тут будуть жарти!).

Наші нові можливості — ваші задоволенні бажання

«Так у вас же були чашки у продажі. Яка ж це новинка?» — запитаєте ви. Еее, ні. То був ручний розпис, а тепер ми вирішили перейти на новий рівень і використовувати технологію «Друк на чашці». Що це значить у всесвітньому масштабі? Для нас — це новий виклик, який ми з радістю подолаємо задля вашого задоволення, а для вас — це привід починати ранок з кави (а можливо, не з кави) у прекрасній тарі.    

Чому це ми вирішили змінити вектор? Тому що знаємо, як важливо для вас мати можливість створити щось своє. З недавнього часу ви можете зробити принт у нашому прекрасному онлайн-конструкторі. Він у нас як магічна паличка, що завжди виручає (прям як гдз у шкільні роки).

Переваги та нічого більшого!

Їх занадто багато, але ми спробуємо перерахувати найважливіші:

По-перше, чашка з написом — довговічна (як пісні нашої молодості). Тепер ви можете не хвилюватися, що ненароком змиєте або пошкодите розпис. У цьому випадку перейматися потрібно тільки за вашу акуратність. Адже тривалість життя чашки залежить тільки від того, як ви будете поводитися з нею.

По-друге, можна зробити принт на основі вашої фотографії в конструкторі. Це дійсно вийде класний подарунок. А значить: а). можна попозорити подругу / друга та надрукувати угарну фотку; б). можна зробити приємний подарунок для родичів на ювілей весілля; в). ваша друга половинка із задоволенням буде пити гарячі напої з цієї чашки.

По-третє, ні банальності. Хоча чашка сама по собі здається примітивним подарунком, проте не у цьому випадку. Адже оригінальні чашки ніколи не втратять своєї актуальностіі.   

Що ж, друк на чашках — хороший спосіб зробити приємне собі та близьким. Кераміка разом з надійним типом перенесення принта — ось, що потрібно для правильного початку дня. Отож, тепер ви точно знаєте, що купити чашку з принтом можна у нас. Якість перевірена на власному прикладі.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!