Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Бери більше — плати менше, або вигідні пропозиції від NU SHO

Бери більше — плати менше, або вигідні пропозиції від NU SHO

Ох, а що це ми для вас підготували? Щось приємне та любе вашому гаманцю? Або ж рентабельне під час великої купівлі? Чи те, що сподобається не тільки вам, але й вашим колегам? Готуйтеся, бо зібрали усе та відразу — тепер у вас з’явилася можливість зекономити кошти під час гуртових закуп. Не бійтеся, якість від зменшення ціни не погіршиться. Усе чесно та прозоро, без смс і реєстрації. З вас — ідея й оплата, з нас — знижка та товар. Ну що, розберімося детально в чому суть?

Рішучі часи вимагають рішучих дій

Іноді з’являються в думках безумні ідеї, проте на шляху в них трапляються купа «але» — як мені зреалізувати це, чому неможливо нині зробити те тощо. Тоді єдиним виходом стає відмовитися від задуманого та залишити його «на кращі часи». Одним із таких рішень є купівля великої партії одягу з власним авторським принтом. Але не хвилюйтеся, ми все передбачили: тепер під час купівлі 4 і більше товарів з однаковим принтом діє знижка.

Така покупка вигідна для:

  • компаній, які мріють створити або поновити корпоративний одяг;
  • людей, що не люблять зміни (навіть якщо ці зміни стосуються нового напису на футболці);
  • друзяк, котрі хочуть створити однаковий одяг для спільних прогулянок;
  • організаторів вечірок чи масових заходів, аби показати всю масштабність події;
  • великих сімей, де на одязі буде великими літерами написане прізвище (так на відпочинку жодний член родини не загубиться в натовпі).

Як бачимо, горизонтів для можливостей — безліч. А головне — те, що ці горизонти не мають кордонів (прям як ми уявляли своє «світле» майбутнє після випуску зі школи).

Що не день, то акції та знижки в NU SHO

Що потрібно, аби отримати знижку? По-перше, замовлення має бути з авторським принтом (так би мовити «даємо дорогу молодим») і налічувати понад 4 одиниці. По-друге, друк зі знижкою можливий тільки на товарах, на які ми наносимо індивідуальні принти. Це може бути будь-що — футболки, світшоти, кроп-топи, худі, шкарпетки, тарілки, панамки, кепки, шопери, бананки чи чашки. Ціна залежить від замовлення, одначе кіп калм, вона вас приємно здивує. По-третє, купувати в NU SHO можна тільки з хорошим настроєм. Остання умова — це особливий пункт, який є обов’язковим складником функціонування нашого інтернет-магазину.

Якщо ж ви досі вірите, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, то прибережіть свій скептицизм. Наша пропозиція — це прояв прихильності до гуртових закупівель, а не спроба збути непотріб (матеріал і гарнітура ті ж самі як для виготовлення одиничних замовлень). Тож, не бійтеся експериментувати з кількістю та різноманіттям.

Цікава ж перспектива, еге ж? Тоді гайда змагатися, в кого буде більша знижка на замовленні.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!