UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Батл зимових свят, або коли ти даруєш подарунки

Батл зимових свят, або коли ти даруєш подарунки

Мммм, пам’ятаєте запах мандаринок, тільки-но наряджену ялинку та купу подарунків, схованих під шафою від своїх рідних? Тааак, прийшла найкраща пора року — новорічні свята. Одразу ніби підіймається настрій, згадуєш садочок / школу, коли на карнавали наряджалися в смішні костюми (хоча деяким нічого не заважає уже в дорослому віці під час святкування перетворюватися у свинку). Згадки про дитинство просто заполоняють наші думки. Однак чомусь ці свята у більшості асоціюються з метушнею, авжеж потрібно ж підготувати подаруночки. Щоб трішки спростити вам життя та допомогти у виборі, вирішили присвятити цьому питанню нашу статтю. Отож, натягай шкарпетки з новорічним принтом та запасайся мандаринками, розмова буде максимально серйозна (жартуємо!).

Новий рік — свято для всіх і кожного

Окей, розберемося трошки з історією виникнення. Перше святкування датоване третім тисячоліттям до нашої ери у Межиріччі (а не 21 століття тому, як думає більшість). Древні цивілізації відзначали початок нового врожаю навесні, коли природа просиналася від зимових холодів. Зазвичай, це було на початку березня. Тисячоліття йшли — люди змінювалися. Праслов’яни відзначали одразу два Нових роки — осінній та весняний (1 вересня та 1 березня відповідно). Але згодом починається нове літочислення — григоріанське. Початок вересня змінюється на початок січня. І так з 1700 року Україна починає святкувати Новий рік 1 січня, що ознаменувало початок нової ери.

Тепер Новий рік — це свято для всіх. Адже не потрібно бути малечею, щоб з нетерпінням чекати бій курантів і здійснення найзаповітнішої мрії. Однак є одне одвічне «але»: що презентувати рідним? Авжеж, вибір правильного подарунка — справа нелегка. Тому ми вирішили допомогти з цим.

Новорічні подарунки купити дуже важко (здається на перший погляд). Особливо якщо це подарунок на новий рік хлопцю (серйозно, місія нездійснена). Однак не сьогодні. У нас ви можете знайти будь-що (легальне, звичайно!) і подарувати шматочок щастя.

День Святого Миколая, або невмирущі традиції

Хоча це свято вважається суто релігійним, проте у нашій країні ви не найдете людини, яка ніколи про нього не чула.

Якщо ми знаємо дату, коли святкувати Новий рік (нагадуємо, ОДИН день, а не починати «празникувати» за тиждень до цього), то з Днем Святого Миколая трішки неясно: католики відзначають 6 грудня, а ось православні — 19. Історія цього свята дуже стара (але не така, як заморожена риба з АТБ), адже почали його справляти давно. За ці століття відбулася трансформація свята, однак одна з найвизначніших рис — дарувати подарунки — залишилася. Робити це в Україні почали тільки у XV-XVI столітті. Завдячувати за це потрібно нашим чумакам, які їздили за сіллю в Крим. Адже дуже багато з них гинули під час походу, тому сиротам побратими чумаків підносили маленькі презентики (як добре, що конотація дарування у наш час трошки змінилася).

Цікаво, що День Святого Миколая більше святкують на Західній Україні. «Чому?» — запитаєте ви. Передусім це пов’язане з минулим століттям. А саме — з радянською владою. Відповідно до постанови 1937 року всі святі скасовувалися, а Миколай прирівнювався до Діда Мороза, який приходить у новорічну ніч. Однак на Заході традиція збереглася, оскільки радянська влада не встигла вкоренитися в культуру та традиції на тій території. А також не потрібно забувати про темні часи Реформації (так, ми знаємо, що ти не історик, тому нагадуємо — XV-XVI століття), коли Миколая замінили на Ісуса (майже те саме, погодьтеся?) і прирівняли День Святого Миколая до Різдва.

Проте свято відновлюється і все більше людей починають слідувати йому. Але, здається, для батьків це справжній виклик (ага, особливо, коли ця малеча надивиться того ютуба). Адже дуже важко у наш час підібрати для дитини подарунок («у них вже все є» — як говорить моя бабця). Тому на допомогу приходить наш магазин, у якому можна знайти подарунок на будь-яке свято. А головне — вік та стать не мають значення, у нас знайдуться подарунки на Миколая для абсолютно будь-кого.

Цікаво, що подарунки на Миколая для дітей у регіонах України кладуться по-різному. Приміром, на Заході заведено вішати спеціальну шкарпетку, у яку обов’язково Миколай покладе подаруночок (або різку). А ось в інших областях — під подушку.

Фууух, наче розібралися з цим усім… Як ми бачимо, люди по-всякому відзначають ці два свята. Однак є одна річ, яка нас об’єднує (ні, це не звичка все відкладати на потім) — ми всі діти та хочемо завжди ними залишатися. Тому неважливо, чи то Новий рік, чи День Святого Миколая, чи навіть Різдво — ми хочемо щастя. Це можна зробити чудовими презентиками, які даруються від щирої душі. Але не завжди цілодобові супермаркети є поряд, а ось наш магазин відкритий для добрих справ. Декілька кліків — і щастя вже прямує до вас.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!