UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Бананка — саме те, що потрібно на весну

Бананка — саме те, що потрібно на весну

Фух, час вже потихеньку переходити на «літні» речі та змінювати надокучливі сумки на атрибут всіх фестивалів, прогулянок центром міста та must-have річчю серед молоді. Ні, це ми не про паспорт, а про бананку. Здається, ніби цей тренд буквально за кілька років заполонив серця та потаємні мрії усіх прогресивних чуваків світу. Тепер, щоб бути модним, не потрібно носити шкарпетки з в’єтнамками чи одягати татковий весільний костюм на власний випускний. Усе, що потрібно — це маленька сумочка, яка доповнить будь-який образ. Але давайте, перш за все, з’ясуємо, які види бананок взагалі є і в чому їх переваги у порівнянні з іншими сумками.

Трішки історії

І з вами наша постійна рубрика, в якій ми заглиблюємося у часи винайдення буденних речей. Парадоксально, але нам здається, що речі, якими ми користуємося, створенні буквально недавно і тому вони такі популярні. Але як ми вже знаємо: «новое — это хорошо забытое старое». Так і відбувається з сучасною модою. Щось колись було популярне, потім забулося на роки (прям як ваш шкарпеток за ліжком) і раптом хтось знову «вириває» цей предмет з минувшини (точно, як ваш шкарпеток).  

Так сталося і з бананкою. Поясна сумка надзвичайно популярна була ще у часи Давньої Греції та Єгипту, де заможні чоловіки носили цей атрибут як надійний захисник від зайнятих рук (адже туди складали буквально все!). У Середньовіччі люди просто не могли обійтися без поясної сумки, бо не гоже флакончики з парфумами, хустинки та гроші носити в руках. Згодом мода на бананки стихла, але вже в ХХ столітті валютчики, продавці та маршрутчики відродили її.

Хоча раніше бананки виготовляли винятково зі шкіри і вони нагадували скоріше мішечки з грошима, але сама місія цієї сумки не змінилася. Мета — звільнити руки та зробити життя простішим.  

Не тільки шкірою єдиною!

Видів бананок досить багато. Традиційно виділяють шкіряні, екошкіряні, текстильні та «мохнаті» сумки-бананки. Перші підходять абсолютно до всього (особливо, якщо вони брендовані). Екошкіра — хороша заміна справжній шкірі. А ось текстильні — це універсальний спосіб виділитися з натовпу, адже саме їх додатково прикрашають стразами, принтами тощо. Сумки-«мохнатки» — тренд, який не залишає в спокої дівочі серця, адже вони вирізняються своєю оригінальністю та мімімішністю.  

Наче розібрали, які види бувають, але ви досі не знаєте, де купити бананку? Тоді скоріше до нас, адже тут величезний асортимент цього аксесуару — від екошкіри з вишивкою до шикарних лакованих бананок. Однак потрібно поспішати, бо їх розкуплюють як червону ікру на Новий рік.

Універсальність — перш за все!

Взагалі функціональні можливості бананок — на високому рівні, адже вони можуть послужити для будь-чого: а). щоб звільнити руки для важливих справ; б). подарунок для дівчини, щоб вона не сунула свої речі вам у кишені; в). спосіб не таскати у величезному портфелі лише тільки ключі та гаманець; г). можливість не стояти осторонь від сучасних модних тенденцій. Взагалі цей список можна продовжувати вічно.

У цілому бананки можна носити всім і всюди. Адже ми відійшли від моди, коли класичні речі потрібно було носити строго тільки з клатчем, а спортивний одяг — з портфелем (як добре!). Тепер ніхто косо не подивиться (хіба що бабусі на лавочці біля під’їзду), якщо сумка-бананка жіноча буде сполучатися з сукнею чи піджаком. Тому експериментувати з цим аксесуаром можна і навіть потрібно! Можливо, хтозна, ви станете новим законодавцем моди?!

Сумка-бананка — це прекрасний вихід з буденних проблем (куди сховати посвідчення, щоб воно не загубилося; що легко доповнить ваш образ і що допоможе сховати пляму на футболці?) та можливість бути на гребені хвилі. Якщо ще досі сумніваєтеся, то ми готові вас переконати у нашому магазині.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!