Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Багаторазовий блокнот — що ще потрібно для щастя?

Багаторазовий блокнот — що ще потрібно для щастя?

Суперський блокнот — це класно, а суперський блокнот, що ніколи не закінчується, — ще краще. Так-так, вам не почулося — у нас з’явилися багаторазові блокноти. Хто-хто, а ось вони дійсно спроможні пройти «і вогонь, і воду…», бо можуть «пережити» ще нас усіх. Головна особливість — це те, що зроблені написи на листках блокнота спеціальною ручкою можна стерти серветкою, яка йде в комплекті. Чули про такі нові технології?

Багаторазові блокноти від NU SHO здатні закохати не тільки своєї багатофункціональністю, але й мінімалістичним дизайном. Є ймовірність, що ці невеликі малюнки на обкладинці зможуть надихнути вас на творчі потуги. Що з цього буде, побачимо в майбутньому (може, почуємо про вас ще в новинах, як про всесвітньовідомих художників)! Але зараз ходімте розбиратися з блокнотами: що це таке та з чим їх їдять (це метафора якщо що, їсти нічого не потрібно!).

Єгиптяни були би в шоці від можливостей сучасного «паперу»

Ми провели дослідження та з’ясували, що для того, щоби закохатися, потрібно 2 причини — мати певну залежність від предмета обожнювання та відчути весь кайф від стирання помилки на сторінці. З нашими багаторазовими блокнотами ці умови сплелися в одне ціле. Чому ж ми такі впевнені, що вони вам сподобаються? Розберімо все по черзі:

  • основну функцію — зберігання ваших карлючок — блокноти від NU SHO виконують? Ну аякже!;
  • естетичне задоволення вони приносять? Звичайно приносять! Як можна не любуватися цими милими дизайнами? Не розуміємо;
  • блокноти виділятимуть вас з-поміж інших? Звісно, у кого ви ще знайдете такі записники, у які можна щось нотувати протягом цілого життя?

Якщо ж узяти простенькі блокноти, то вони, однозначно, не так круто пасуватимуть для вас, такої творчої особистості. Адже вони занадто банальні та вирізняються від інших хіба що яскравою обкладинкою. Але парадокс у тому, що за яскравою обкладинкою всередині ховається синьо-білі примітивні клітинки чи лінії (правда ж, можна провести паралелі з людьми?). У багаторазових блокнотах від нашого магазину є щось новеньке — крапочки. Ага, саме крапочки! Нічого складного, але вони гарно виглядають всередині та створюють «простір», «повітря» на сторінках. Це дійсно must-have для людей, що не люблять плисти за течією.

Використовуєш багаторазовий блокнот? Ні, ти не економний, ти заощадливий!

Боїтеся, що знову купите черговий блокнот, у якому напишете кілька слів і знову закинете в шухляду з такими ж? Ні, цього точно не буде, адже універсальність вражає!

Багаторазовий блокнот знадобиться у випадках, коли:

  • терміново потрібний новий зошит для школи чи університету, а витрачати гроші на «ще один» блокнот, у якому максимум напишете декілька сторінок, просто не має сенсу;
  • отримали погану оцінку за виконане завдання (як добре, що її тепер можна стерти);
  • мрієте намалювати точний портрет вашого знайомого, але «той клятий ніс ніяк не можна нормально зобразити»;
  • хочеться написати любовні вірші, але боїтеся, що хтось це побачить;

А взагалі цей список слід продовжувати ще дуже-дуже довго. Але навіщо, якщо можна все перевірити наживо?

Один багаторазовий блокнот — краще сотні одноразових

Аби відчути задоволення від цієї новинки, варто розслабитися, глибоко вдихнути та видихнути, і почати щось творити на сторінках блокнота. Однак маємо деякі застереження: ці записники не для слабкодухих. «Чому?» — запитаєте ви. Бо, крім продемонстрованих переваг, мають низку недоліків, про які ви обов’язково повинні знати. По-перше, готуйтеся до навали запитань про те, де ви купили цей блокнот, за скільки та чому він такий крутецький. Ні, серйозно, не усміхайтеся! Таких запитань буде багато! По-друге, для нормального функціонування блокнота потрібно берегти «як зіницю ока» ручку та серветку, які йдуть у наборі із записником. В іншому випадку — магія не спрацює.

Це все! Недоліків ми більше не знайшли (поки що!). Думаємо, це хороший знак долі, тому поспішайте за своїм омріяним (а судячи з того, що ви дочитали до цього моменту, він дійсно омріяний) блокнотом. Наші записники (і ми також) уже зачекалися на вас!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!