Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Жіночі годинники — найкраще тільки для вас

Жіночі годинники — найкраще тільки для вас

Пссс, ей ти тут? Ну що сходила на манікюр, сподобався майстер? А який дизайн зробила? Ага… Фух, тепер коли тут залишилися одні дівчата, можемо поговорити про нашу новинку — про прикольні стильні годинники! Крізь бурі та грози, крізь моменти радості та розчарування, крізь сотні пляшок вина, випитих з подругами, — наші жіночі годинники будуть надійними друзями. І навіть тоді, коли поспішаєш на останній автобус з роботи (або побачення) з вимкненим телефоном (бо ти ж забула, звичайно, його зарядити), годинники від NU SHO ідеально впишуться в ситуацію. Чому це так, скільки потрібно зусиль, аби обрати надійність, та чого це можливість стати сильною і незалежною — розберемося у нашій статті.  

Розвиток, що змінив світ

Усі ми знаємо, що годинники — це один з найдавніших винаходів людства, адже їх використовували ще у кілька тисячоліть до нашої ери. Звичайно механізм роботи трішки змінився: від простих тіньових годинників (пам’ятаєте, як за сонцем та тінню від каміння давні люди точно (або не точно) знали час?) до розумних годинників, які знають не тільки час, але й температуру тіла людини.

Так, еволюція торкнулася не тільки одну людину, а й таких механічних друзяк. З часом вони перетворилися від розкішного дарунка (адже у 1571 році граф Роберт Дадлі подарував англійській королеві Єлизаветі І цінний браслет з влаштованим невеликим циферблатом) до простої буденності, без якої ми не уявляємо життя.

Виробників наручних годинників — багато, бо попит на цей товар є! Кожний намагається урізноманітнити, зробити ідеальним і оригінальним саме свій екземпляр. Зробити так, щоб не соромно було ще внукам передаровувати (якщо, звісно, доживуть). Чим ми відрізняємося від всього цього потоку? Ха, зараз розповімо!

Годинники від NU SHO – кращі, ніж будь-де

Наші годинники для жінок просто створені для ваших тендітних ручок. Банальна фраза? Тоді ми готові вам представити більш оригінальну: наші годинники створені пасувати до будь-якого образу та можуть замінити телефон у буденному житті. Правда, непогана перспектива? Тоді залітайте у наш каталог!

Тим паче, ми підготували для вас добірку, яка ідеально впишеться у ваш інтер’єр!

Збережи та роздрукуй — інструкція для вибору годинників

Так, з цим ми розібралися, а тепер настав час дослідити аспект вибору хороших (aka від NU SHO) годинників. Аби вам було легше, ми підготували інструкцію:

Крок 1. Обираємо надійний матеріал механізму. Найкраще — це метал, адже він може витримати падіння (краще цього не повторювати, бо метал то, звичайно, витримає, а от циферблат і механізм — під питанням).

Крок 2. Розглядаємо та досліджуємо сам механізм. Однозначно, все залежить тільки від ваших уподобань. Проте особисто ми радимо кварцові стрілкові наручні годинники. Такі аксесуари найчастіше багатофункціональні, показують поточну дату, місяць, а також підтримують функцію будильника. Вони неймовірно точні, надійні та прості в обслуговуванні, адже заміняти батарею потрібно не частіше 1 разу в декілька років.

Крок 3. Шукаємо хорошу батарею. Цей пункт доволі простий: перед тим, як купувати годинники подивіться в інтернеті, батареї якої марки найкращі. Ми використовуємо батареї від Sony (а японці вміють робити надійні речі!).

Крок 4. Досліджуємо ремінець наручних годинників, адже він грає одну з найголовніших ролей у фільмі «Купи та не витрати гроші на вітер». Шкіряні, металеві, тканинні чи каучукові — усе залежить від того, де і коли ви хочете носити годинники. Проте є одне правило для всіх: це повинен бути ремінець, який підходить вам за діаметром і розміром (так-так, годинники роблять різних розмірів).

Крок 5. Аналізуємо додаткові функції, а це — водонепроникність, дизайн, автоматизація механізму тощо.

Отже, оригінальні годинники, а головне — надійні, купити можна! Для цього не потрібно довго бігати серед стелажів великих спеціалізованих магазинів, достатньо зайти в… (НУ ШО ви здогадуєтеся куди?!). Тому поспішайте скоріш, аби новинка не пройшла повз вас.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!